Justin Bieber BG Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Филмът на Justin вече е по кината - ето и коментарите

Go down

Филмът на Justin вече е по кината - ето и коментарите Empty Филмът на Justin вече е по кината - ето и коментарите

Писане  Admin Вто Фев 15, 2011 11:09 pm

Филмът за Джъстин Бийбър бе пуснат по кината по-рано от очакваното и за 30 долара билета в САЩ.



Продукцията ще се излъчва в около 300 кина след седмица и след това ще бъде пуснат и в останалите американски кино салони. Всеки билет е 30 долара и като бонус се дават лилаво-розовите очила, с които Джъстин напоследък се появява няколко пъти пред каме...рите.



"Never Say Never" е дори в 3D, за да може виртуално феновете на певеца да са по-близо до него. Едни от момичешките коментари били потресаващи. Ето и някои от тях: "О, ще си го купя като излезе на ДВД и 3D и ще мастурбирам! ИСКАМ ТЕ ДЖЪСТИН! ".



Друг притеснителен коментар е следващият: "Толкова те мразя! Ще си взема ножа от вкъщи и ще те коля бавно на 3D!!! Гадно ла**о!".



Следващият е направо за награда: "Искам да имам деца от теб! Знам, че ще са изроди, защото ти не си добре, обаче искам! Не знам как мога да те мразя и обичам едновременно, но ако те хвана, и от двете ще ти покажа! Според мен ситуацията е като с грозните кученца! Като са малки, колкото и да са грозни, пак те кефят...ти си грозен пес, но малък и сладък!"
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 197
Join date : 07.08.2010

https://justinbieberbgfans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите