Justin Bieber BG Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мениджърът на Selena я запознал с Justin

Go down

Мениджърът на Selena я запознал с Justin Empty Мениджърът на Selena я запознал с Justin

Писане  Admin Нед Мар 20, 2011 1:50 am

Преди дни Селена Гомес беше на гости в предаването на Дейвид Летърман, където изпълнителката представи новото си парче Who Says. Печеният водещ обаче не я остави да говори само за музиката й, ами й зададе въпроси з авръзката й с канадеца Джъстин Бийбър.

Оказа се, че Селена се запознала с Бийбър покрай нейния мениджър, който съвсем случайно бил и негов. „ Мениджърът ми се обади на моята майка и й предложи да ни запознае с Джъстин след като и двамата сме негови клиенти."

Летърман пък пуска шега, че преди Джъстин да стане звезда е бил момчето, което е разнасяло вестниците в квартала на Дисни принцесата. „С Джъстин сме приятели около две години и наистина се радвам, че имам някого до себе си, който толкова добре ме разбира. В крайна сметка и той ври в котела на шоубизнеса", сподели леко поруменяла Гомес.

Телевизионерът показа и снимката на Селена с Джъстин от червения килим на партито на списание „Венити Феър", коет осе дава всяка година след наградите „Оскар". Реакцията на Селена беше повече от възторжена. „О, колко сладко. Нямаш ли чувството, че все едно отиваме на абитуриентски бал?"
В момента Джъстин Бийбър е на европейско турне, но не пропуска да напише в Twitter-а си, че половинката му липсва.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 197
Join date : 07.08.2010

https://justinbieberbgfans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите