Justin Bieber BG Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena официално си призна за Justin

Go down

Selena официално си призна за Justin Empty Selena официално си призна за Justin

Писане  Admin Съб Мар 26, 2011 3:30 pm

18-годишната Селена Гомес потвърди официално пред щатските медии, че емоционално обвързана с Джъстин Бийбър. Дисни принцесата заяви, че е влюбена в канадската поп сензация и на няколко пъти вече официално се появи на светски събития. Двойката бе особено красива в червено-черния си ансамбъл на афтър „Оскар" партито на списание „Венити Феър".

"Трудно ми е", споделя Селена на хейтърите й в интернет. "Вашите нападки наистина ми носят болка. Не мисля, че правя нещо грешно. Аз и Джъстин бяхме най-добри приятели доста дълго време. Сега вече съм влюбена в него. Опитвам се да не обръщам внимание на острите думи, които се отправят към мен от феновете му. Добре че имам здраво семейство и чудесни фенове, които ме подкрепят. Истината е, че напълно ви разбирам. Когато бях по-малка, бях тотално вманиачена по Джеси Макартни. По онова време той ходеше с Кейти Касиди и аз не можех да я понасям. Направо я мразех. Бях ужасена от факта, че той е влюбен в нея и неистово исках аз да съм на нейно място. Неговата снимка беше на скрийнсейвъра ми. Съвсем наскоро се срещнах с Кейти Касиди на снимачната площадка на филма ни „Монте Карло" и тя се оказа страхотна личност."
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 197
Join date : 07.08.2010

https://justinbieberbgfans.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите